Loading ...

Hotel dla zwierząt

Komentarze
0
Odsłony
2911
Polubienia
0
Hotel dla zwierząt

Na rynku pojawia się coraz więcej specjalnych miejsc do których możemy oddać naszego czworonoga w przypadku niepodziewanego wyjazdu. Noszą nazwę hotelu dla psów. Do wyboru mamy dwa typy: kojcowy jak i domowy. W przypadku tego pierwszego nasz pies jest trzymany w specjalnym kojcu z wybiegiem, ale rozwiązanie to nie cieszy się ogromną popularnością. Znacznie częściej wybierane są hotele, które zajmują się zwierzętami w domu. Jedne jak i drugie w swojej cenie oferują wyżywienie, spacery, odpowiednią pielęgnację i co najważniejsze całodobową opiekę.

Na co zwrócić uwagę wybierając hotel dla psów? Przede wszystkim, czy osoba, której oddajemy naszego czworonoga ma odpowiednie kwalifikacje i skończone kursy. Pies przeżywa ogromny stres, w szczególności, gdy do hotelu trafia pierwszy raz. Tylko odpowiednio wykwalifikowana osoba będzie wiedziała jak zminimalizować skutki w nowej dla niego sytuacji.

Każdy pies jest inny i warto, by personel miał indywidualne podejście do różnych podopiecznych. Warto również sprawdzić opinie osób, które korzystały z usług danego hotelu, co da nam pewność, że nasz pies będzie tam bezpieczny. Dobrze, gdy w razie choroby hotel zapewnia opiekę weterynaryjną. Koszt spędzonej doby waha się od 30 – 100 zł, jednak może się różnić nawet dwukrotnie podczas sezonu urlopowego.

Komentarze (0)
Napisz komentarz
Opublikuj swój komentarz