Loading ...

Czy pupile mają swoją drugą połowę?

Komentarze
0
Odsłony
2535
Polubienia
0
Czy pupile mają swoją drugą połowę?

Życzę naszym pupilom w dniu zakochanych aby spędzili ten czas ze swoją druga połową, dokładnie tak samo jak każdy inny dzień w 2019 roku i kolejnych latach ;)

14 lutego na całym świecie jest obchodzony jako Święto Zakochanych. Nazwa Walentynki pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia. W ten dzień pamiętamy o swoich drugich połówkach. Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne lub romantyczne wierszyki.

Pamiętajcie aby dać szansę naszemu pupilowi na spotkanie z jego drugą połową, nie zapomnijcie umówić się na wspólny spacer ;)

Pamiętajmy również że nie tylko w dniu 14 lutego należy być miłym i uroczo uwodziecielskim, czy uwodzicielsko uroczą osobą dla naszej drugiej połowy. Wydaje mi się że dzień zakochanych został wymyślony po to aby przypominać tym ze słabą pamięcią że nasza druga połowa potrzebuje czułości nie tylko w tym jednym dniu w roku.

Przyznajcie się kto w tym dniu staje się innym człowiekiem wychodzi z nas milusińskość, a szary monotonny ponurak gdzieś w tym dniu znika. Czy nie można tego szarego człowieczka zaprosić do zabawy przytulmy go pokażmy że nie musimy się rozdwajać możemy być razem. Wspólnymi siłami szarość nabierze kolorów i można się cieszyć takim dniem walentynek prze cały rok.

Ale od razu uprzedzam żeby nie przesadzać ze słodzeniem bo cukier szkodzi, wszystko z umiarem.

Komentarze (0)
Napisz komentarz
Opublikuj swój komentarz