Loading ...

Live z Folwarku z Jaśmin

Mam imię Jasmina. Mieszkam we Wrocławiu, na ruchliwej dzielnicy, więc chwilowo spędzam większość czasu w domu, na lekcjach online i czytaniu książek. Jestem od kilku lat wegetarianką i bardzo aktywnie udzielam się jako wolontariuszka w organizacjach pro zwierzęcych i schroniskach.

Postanowiłam wesprzeć mojego Centaurusa, który prowadzi największy w Europie azyl dla koni. Pod opieką ma aktualnie 500 koni i setki innych zwierząt.Potrzebuję, żebyśmy my, młodzież Wrocławia, młodzież całego kraju, zjednoczyli się

Słuchajcie, zróbmy razem coś dobrego, odstrzałowego, coś, o czym będą wszędzie mówić.

28.03.2020 (DZIŚ), w sobotę, o godzinie 15:00 będę dla Was prowadzić live na fanpage fundacji, umówiłam się z Centaurusem, że pojadę na folwark i będę mogła przez 3 godziny kręcić zwierzaki. Tam też zrobię dla Was bazarek live - biżuteria, jakieś książki, trochę ciuchów.Kliknij w link niżej, dowiedz się więcej i udostępnij dalej.

Dzięki i do zobaczenia na live <a href="http://www.facebook.com/fundacjacentaurus/" title="www.facebook.com/fundacjacentaurus/ " target="_blank" rel="nofollow">www.facebook.com/fundacjacentaurus/ </a> o 15:00.

www.ratujemyzwierzaki.pl/centaurus
cena: do negocjacji
Dodano: 2020-03-28 13:05:13, ID ogłoszenia: 16
Live z Folwarku z Jaśmin
Licznik odsłon ogłoszenia: 1307