Dodano: 2017-11-02 20:02:09, ID ogłoszenia: 206
Wodolaz Wodolaz

Shiba Inu,Shiba RASOWE szczenięta z metryka ZKwP/FCI


Hodowla Beautiful Great Dane informuje o narodzinach miotu szczeniąt rasy Shiba Inu.
Dnia 24 października urodziło się 5 shib,mamy w miocie 3 pieski oraz 2 suczki.
Rodzicami została utytułowana para.
Ojciec:
VAKA Go You Djenima
Champion Polski, Młodzieżowy Champion Polski, Młodzieżowy Zwycięzca Klubu 2013, Klubowy Zwycięzca Rasy 2013, Vice Champion of Champion 2014, wielokrotny Zwycięzca Rasy.

Pies o doskonały wyrazie, pięknej głowie, eleganckiej budowie i ruchu, wspaniałej szacie.
Syn interchampiona i zwycięzcy I NIPPO show w Rosji - GENGOU GO SHUN’YOU KENSHA.
HIPS HD/A, ED 0/0, PATELLA – PL-0/0, Oczy czyste, PRA - wolny

Mama: FUJI Beskerm Młodzieżowy Champion Polski,3x Zwycięzca Młodzieży ,Najlepszy Junior,1x BOS,1x Najlepsza Dorosła Suka w Rasie,1x CWC,1x Zwycięzca Rasy.Badania HD A/A, PATELLA -PL-0/0.
Sunia o wspaniałym ekserierze, budowie,ruchu.Niesamowicie kontaktowa o łagodnym usposobieniu,kochająca wszystko co ją otacza :))

Nasza hodowla zarejestrowaną jest w Związku Kynologicznym w Polsce/FCI jedyny prawdziwy rodowód czteropokoleniowy NIE ŻADNE STOWARZYSZENIE/KLUB !! Profesjonalnie hodowlą zajmujemy się już 17 lat, na koncie wiele utytułowanych szczeniąt.Pochwalić możemy się największą ilością importowanych psów z Moskwy,Ukrainy, Uralu,Białorusi.Naszym celem jest czystość rasy oraz zdrowie,wszystkie nasze psy przechodzą szereg udokumentowanych badań.

Zapraszamy na Facebooka gdzie mogą Państwo obejrzeć dużo ciekawych zdjęć oraz galerii z wystaw i codziennego życia naszych psiaków.
Profil hodowcy Katarzyna Grzonkowska oraz profil hodowli Beautiful Great Dane FCI.

Wszystkie zainteresowane osoby które to chciałyby posiadać piękne RASOWE szczenię z naszym przydomkiem zapraszam do kontaktu oraz rezerwacji.
Cena dotyczy sprzedaży na terenie Polski.

Licznik odsłon: 381