Dodano: 2017-07-09 12:22:25, ID ogłoszenia: 178
Nowy Pupilak Nowy Pupilak

Tylko mnie kochaj –proszą migdałowe oczy Cziki.


Prosi o to każdym wyciągnięciem łapki, machnięciem ogona i próbą wtulenia się w opiekuna, kiedy tylko jest to możliwe. Czika kocha wszystkich ludzi, uwielbia zabawy z dziećmi.
Czika to niewielka, pięknie umaszczona 9mc. sunia, która pilnie poszukuje swojego domu. Jest radosnym i bardzo pojętnym psiakiem. W domu zachowuje czystość, umie zachować się w samochodzie. Szybko opanowała sztukę chodzenia na smyczy, reaguje na komendę siad. Doskonale radzi sobie w centrum miasta wśród samochodów i w windzie.  Przy pierwszym kontakcie ostrożna, po nabraniu zaufania, staje się wielkim przytulakiem .  Czika przebywa w hotelu z innymi psami Jednakże ta bardzo delikatna suczka zdecydowanie woli towarzystwo spokojnych psów..  Obecnie sunia waży ok 10kg w kłębie sięga poniżej kolana i już nie powinna urosnąć. Jest zaszczepiona i wysterylizowana.
Szukamy dla niej domu, w którym zostaną zaspokojone jej potrzeby ruchu i zabawy. Szukamy człowieka , który rozumie, że zwierzę to nie zabawka i nie może się znudzić.
Czika może iść do domu z dziećmi i innym spokojnym psem.
Warunkiem adopcji jest rozmowa z wolontariuszem i podpisanie umowy adopcyjnej.
Czika przebywa hotelu pod Warszawą. Istnieje możliwość transportu w okolicach Warszawy.
Kontakt w sprawie suczki:
tel.609 677 067
mail:

Licznik odsłon: 350