Dodano: 2017-05-26 22:53:11, ID ogłoszenia: 161
Nowy Pupilak Nowy Pupilak

Nitka-śliczna sunia do adopcji


Nazywam się Nitka. Jestem jeszcze młodą, ok. 4 letnią sunią. Ważę 14 kg. Jeszcze do niedawna moje życie nie wyglądało różowo, zostałam uratowana z jednego z największych schronisk w Polsce z licznymi śladami po pogryzieniach. Na szczęście spotkałam na swojej drodze dobrych ludzi, którzy mi pomogli i dzięki którym zamieszkałam w domu tymczasowym. Tutaj czekam na swoją rodzinę, która mnie pokocha na zawsze i nigdy nie porzuci.
Moja tymczasowa opiekunka opisuje mnie jako miłą, pojętą i mądrą sunię. W domu zachowuję czystość, nie jestem szczekliwa. Uwielbiam za to ruch, bieganie, wariactwa na świeżym powietrzu -dlatego powinnam trafić do aktywnego domku.
W stosunku do nieznanych mi osób na początku jestem trochę nieśmiała ale to szybko mija. Bardzo potrzebuję uwagi, ciepła i troski ze strony człowieka. Poza tym jestem zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana.
Przebywam w woj. Sląskim

Adopcja jest darmowa. Przed adopcją wymagana jest krótka wizyta przedadopcyjna z wolontariuszem oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt -506 041 942

Nie wydamy suni do budy ani kojca!

Licznik odsłon: 334