Dodano: 2017-08-21 12:39:26, ID ogłoszenia: 196
Nowy Pupilak Nowy Pupilak

Maine Coon kocieta z Rodowodem


Hodowla GAFI *PL - poleca cudowne kocięta

Kotki z naszej hodowli są wychowane w rodzinnej atmosferze przepełnione miłością i czułościami i to samo wnoszą do nowych domów, spędzają z nami większość czasu , są nauczone czystości oraz korzystania z drapaka.
Odznaczają się cudownym usposobieniem są bardzo otwarte do ludzi, rozpieszczone, kochają mizianie wszędzie chodzą z podniesionymi ogonkami. Wychowane w domu z psami, nauczone delikatności w stosunku do dzieci , zawsze rozbrykane i skore do zabawy, a przy tym delikatne, idealny towarzysz na długie lata.
Kocurki zapowiadają się na dużych i masywnych przedstawicieli swojej rasy.

Gotowe do opuszczenia hodowli po zabiegu kastracji, który wykonujemy dopiero po rezerwacji (ok 7 dni po zabiegu maluchy mogą opuścić hodowlę) , posiadają komplet szczepień , do nowego domu otrzymają również rodowód FPL , chip oraz wyprawkę.

Zapraszamy na naszą stronę
www.gafi-mco.pl

lub Fanpage
m.facebook.com/GAFI.MCO

Poszukujemy prawdziwych miłośników rasy, osób , które będą bezgranicznie kochać i rozpieszczać nasze maluszki.Oferujemy wszelką pomoc i wiedzę z naszej strony.

Troszkę o kocie - Maine Coon

Maine Coon to kot, który kocha być przy człowieku dosłownie w każdy możliwy sposób.

Czasami można usłyszeć , że koty te są jak psy hmm zgadzam się - kochają cię , są wierne bardzo się przywiązują i uzależniają ;).

Jako dorosłe osobniki są dość nieufne w stosunku do obcych ludzi , nie zawsze chcą się przytulać i głaskać na dzień dobry czasami potrzebują czasu.

Dobrze socjalizowany Maine Coon to cudowny towarzysz , żyjący w zgodzie z innymi zwierzakami, to rozmruczany przyjaciel na dobre i na złe.

Nie jest on idealnym towarzyszem dla osób,które poszukują leniwego towarzysza przesypiającego większość czasu. Maine Coon to kot , uwielbiający wszelkiego rodzaju gonitwy i zabawy , to kot , który zawsze we wszystkim Ci pomoże nie ważne czy myjesz podłogi, robisz obiad czy też piszesz coś na klawiaturze laptopa on zawsze jest przy Tobie.

Należy pamiętać, że każdy kot jest inny , ponieważ każdy posiada swoją osobowość , indywidualny charakter i cechy , które sprawią , że jest wyjątkowy i niepowtarzalny, dlatego przy wyborze kociaka powinniśmy się kierować przede wszystkim charakterem a nie tylko wyglądem.


Licznik odsłon: 456